Kocasının Ayaklarını Öpmesiyle Olay Yaratan Dilan Polat’ın Bir Günde Harcadığı Paraya İnanamayacaksınız

Sosyal medya fenomenlerinin lüks yaşantılarıyla dikkat çekmesine neredeyse alıştık. Ancak bu çıtanın en üst seviyesinde bulunan Dilan Polat’ı geçen henüz olmadı. Eşinin hediyelere boğduğu Dilan Polat bakın geçtiğimiz gün alışverişte ne kadar harcamış? Sakinleştiricileri hazırlayın!

Dilan Polat, kendi adını taşıyan zincir güzellik merkezi sahibi ve aynı zamanda da bir sosyal medya fenomeni. Onun adını en son, depremde hayatını kaybeden Taha Duymaz’la ilgili yorumlar yaparken duymuştuk.

Ama tabii Dilan Polat’ın aklımızda kalmasını sağlayan yaşamında çok daha fazla detay var. Mesela kocasının kendisine paralardan oluşan buket göndermesi gibi.

Yine eşi Engin Bey’in, kendisine hediye ettiği lüks aracın içine gül doldurması da ve sunumlu hediye vermesi de unutulmayanlar arasında.

Ailece helikopter tutup ev bakmaya gittiklerini de biliyoruz tabii.

Tüm bu lüks harcamaların yanı sıra, yanında çalışanlara pahalı hediyeler aldığını da paylaşıyor Dilan Polat.

Bu ihtişamlı hayatını gözler önüne sermesiyle ilgili gelen eleştirilere de kocasının ayağını öptüğü bir paylaşımla cevap vermişti (!)

Çalışıyor, kazanıyor tabii biz bir şey diyemeyiz. Sadece birçok kişi için onun yaşadığı hayata insanın kendini yerine koyması çok ama çok zor.

Dilan Polat’ın son bombası ise bir günde harcadığı para miktarını açıklaması. Ümrantolk Show’a katılan Dilan Polat, geçtiğimiz gün alışverişte 759 bin TL harcadığını söyledi.

“Alıp alıp ihtiyaç sahiplerini görmüyorsan bu güzel bir kazanç değil. Aldığım şeyin bile sadakasını verme taraftarıyım. Daha güzel dönüyor sana” diye de ekledi.

Vallahi ne diyelim, umuyoruz ki bir gün herkesin rahat rahat 759 bin TL harcayabileceği bir hayatı olur. Yani inşallah tabi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir