Yeni Akit yazarı: Ekonomik zamlardan sonra millet bu ayazın hesabını yerel seçimlerde sorar, sormalıdır!

Yeni Akit yazarı Ahmet Maranki, AKP’li yerel yönetimlerde bazı sorunların çözüme kavuşturulmadığını aktararak, “Millet bu ekonomik zamlardan sonra bir de gördüğü bu zulümlerin devamı halinde kurt bu kışıda geçirir ama yediği ayazı unutmaz. Bu ayazın hesabını mart seçimlerinde mutlaka sorar, sormalıdır!” dedi. 

Yazısında, Batı Karadeniz’deki sel felaketinin ardından sorunların çözüme kavuşturulmadan aynen devam ettiğini ifade eden Maranki, Her yağmur yağdığında aynı manzara ile karşılaşıp, aynı haberleri yapıp, gidenlerimize rahmet, kalanlarımıza şifa dileyip yolumuza devam mı edeceğiz!” diye sordu.

Maranki “Devletin valisini ve resmi makamların yazılarını hiçe sayarak vatandaşın onlarca dilekçeleri ve müracaatına rağmen hiçbir hizmet üretmeyenlerden, vatandaşın hakkını gasp eden ve bunlara karşı da sessiz kalan başta siyasetin il başkanları, milletvekillerinden ve bunları partilerin genel merkezlerinde destekleyenlerden, işadamı görünümlü menfaat çeteleri tespit edilerek partilerden uzaklaştırılarak hesabı hukuk karşısında sorulmalıdır!” ifadelerini kullandı. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir